Fotografia dziecięca i rodzinna Kraków

Fotografia dziecięca i rodzinna Kraków

Fotografia dziecięca i rodzinna Kraków

Od wielu lat zajmuję się fotografią, a najbardziej lubię tę, która uwiecznia autentyczne emocje. Z tego względu bardzo chętnie podejmuję się zleceń fotografii rodzinnej. Nic nie sprawia mi takiej satysfakcji jak uwiecznienie szczęścia i beztroski rodziców oraz ich dzieci, najlepiej w sprzyjających okolicznościach przyrody. Bardzo się więc ucieszyłam, gdy zadzwonili do mnie Justyna i Karol, z którymi miałam okazję pracować niespełna rok wcześniej. Zaproponowali wykonanie sesji rodzinnej wraz ze swoimi pociechami w okolicach zamku w Dobczycach pod Krakowem. Nie było się nad czym zastanawiać!

Sesja rodzinna Kraków

Był to przełom lata i jesieni, więc pora na zdjęcia była idealna! Na drzewach zaczynały gościć barwy złota i czerwieni, a jednocześnie słońce wciąż przyjemnie nas rozgrzewało. Dodatkowo, przez cały dzień muskał nam twarze przyjemnie chłodny wietrzyk. Uwielbiam takie momenty w roku, nie tylko ze względu na odpowiednią temperaturę, ale także na kolorystykę, doskonałą do uwiecznienia na zdjęciach. Oczywiście, najważniejszymi są bohaterowie moich fotografii, którzy w pięknej i naturalnej scenerii czują się swobodnie i komfortowo. 

Zdjęcia rodzinne Kraków

Miało to szczególne znaczenie w kontekście dzieci. Julka jest jak żywe srebro, a mały Piotruś wtórował jej równie mocno podczas naszego spotkania. Cała rodzina jest zresztą żywiołowa, radosna i pełna pozytywnej energii. Właśnie dlatego ucieszyłam się, że postanowili znów skorzystać z moich usług. Uwielbiam pracować z takimi ludźmi, bo po spotkaniu uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Tym razem Justyna i Karol postanowili zabrać mnie na kilkugodzinny spacer po okolicach zamku. Piękno okolicy od razu natchnęło moją wyobraźnię i postanowiłam wykorzystać każdą przestrzeń – zarówno tę wokół zamku jak i naturalne walory krajobrazu.

Zdjęcia rodzinne Kraków

Sesje dzieci i rodziców są wyjątkowe – szczere i naturalne. W trakcie naszego spaceru nikt ani razu nie spojrzał w telefon. Byliśmy skupieni wyłącznie na sobie oraz zapewnieniu dzieciakom dobrej zabawy. O to nie było trudno, gdyż kreatywności nie brakowało zarówno Justynie i Karolowi jak i mnie. Gonitwy, podrzucanie, zabawa w samolot – to aktywności, które uwielbia każde dziecko. Widać to zresztą doskonale na efektach naszej letnio-jesiennej sesji w Dobczycach pod Krakowem!

Myślisz o podobnej sesji? Sprawdź:
portfolio | oferta | kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: