fotograf kraków

I tak właśnie dotarłaś do części, która sprawia mi najwięcej kłopotu – napisanie czegoś o sobie. Jest to o tyle dziwne, że na ogół jestem bardzo rozgadaną osobą, ale kiedy mam dokonać autoprezentacji czuję lekki stresik. Dobra lecimy z tym.

Anna Panus-fotograf krakow

Cześć, jestem Ania!

Rocznik ‘95. Moją pracą od czasów studenckich jest  fotografowanie. Ukończyłam licencjat na kierunku pedagogicznym oraz obroniłam magistra sztuki. Te dwie specjalizacje idealnie wpisały się w działalność fotografki rodzinnej.

Mieszkam oraz fotografuję w Krakowie i okolicach. Pochodzę z malowniczej miejscowości Dobczyce, więc jako lokalna patriotka chętnie uraczę Cię planem na jednodniową wycieczkę do tego miasta 🙂Jestem miłośniczką roślin domowych, ciętych kwiatów oraz wszelakich nakryć głowy. Uwielbiam filmy, a
seanse w studyjnych kinach są dla mnie idealnym odpoczynkiem. Dużą wagę przywiązuję do otaczającej
mnie przestrzeni. Radość sprawia mi urządzanie, szukanie inspiracji i dodatków. Co za tym idzie
uwielbiam oddawać Wam pięknie zapakowane zdjęcia i albumy.

W wolnym czasie wybieram się w podróż, ale nigdy sama. Zdecydowanie potrzebuję obok drugiego
człowieka. Z moim ulubionym nawet wzięłam ślub 🙂 Razem jeździmy na rowerach i spędzamy aktywnie
czas. Cenimy spotkania z bliskimi, obydwoje od lat zakochani w naszym piesku – Tosi.

Na moim Instagramie zobaczysz relacje z kilku naszych podróży!

crystal albums


No dobra, ale jak to się wszystko zaczęło z tą fotografią? Tata zawsze powtarza, że fotograficzne geny odziedziczyliśmy po nim. Fakt, że mamy sporą kolekcję albumów rodzinnych to jego zasługa. Zarówno ja, jak i mój brat również polubiliśmy się z fotografią. Mi szczególnie bliska stała się fotografia rodzinna.

Cieszę się, że mam możliwość zobaczenia jak każdy z Was rozumie i okazuje miłość. Z zaciekawieniem słucham historii Waszej rodziny, obserwuję relacje jakie w niej panują. Aparat jest dla mnie idealnym narzędziem do zatrzymania emocji, gestów i detali. Podczas naszych spotkań łączę dobrą zabawę i naturalność po to, aby powstałe zdjęcia sprawiły, że Twoje serce szybciej zabije, a oczy wypełnią się łzami wzruszenia.


error: