Fotoalbum Crystal Albums

Spersonalizowany fotoalbum

Cześć! Cieszę się, że tutaj zajrzałaś. Kiedy poznałam produkty, które oferuje firma Crystal Albums wiedziałam, że będzie to miłość na lata. Kolekcja moich prywatnych albumów i odbitek ma się całkiem nieźle. Choć na początku nie było łatwo. Możesz o tym przeczytać na moim instagramie, znajdziesz tam również więcej zdjęć albumów 🙂

Crystal Albums

Album z grawerem Crystal Albums

Zapraszam Cię w świat profesjonalnych produktów, które możesz spersonalizować. Bardzo chętnie doradzę Ci i podpowiem jaki produkt sprawdziłby się najlepiej w Twoim przypadku. Projektem fotoalbumu zajmuję się ja, a następnie przesyłam Ci do akceptacji. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i śmiałość w zadawaniu pytań jest tutaj obowiązkowa 🙂

fotoalbum ze zdjęciami

Co zyskujesz dzięki albumowi?

Zdjęcia stają się czymś namacalnym. Kiedyś fotografia nie istniała bez odbitek, dziś coraz częściej oglądamy zdjęcia tylko na ekranach.

Twój dysk jest przepełniony wspomnieniami i czasami drżysz by „nic mu się nie stało” ?
Zainwestuj i śpij spokojnie! Chwile spędzone na kanapie w gronie najbliższych z albumami w rękach, pełne uśmiechów i łez wzruszenia, tak bardzo nas ze sobą łączą!

Album na zdjęcia

Album fotograficzny

Ja zdecydowanie jestem maniaczką przeglądania i tworzenia nowych albumów. Moja kolekcja wciąż rośnie, choć już teraz nie jestem w stanie unieść wszystkich albumów, które mam 😉 Uwielbiam również obdarowywać nimi bliskie mi osoby. Prezent z okazji dnia babci, rocznica ślubu rodziców, czy narodziny ich pierwszego wnuka? Kto nie chciałby otrzymać takiej pamiątki?

Crystal Albums

Album ze zdjęciami na prezent

„Też chcę taki album, ale co dalej?” – albumy zamawiam w firmie Crystal Albums, która przeznaczona jest dla profesjonalnych fotografów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zamówiła album przeze mnie. Mogą być w nim umieszczone zdjęcia z naszej wspólnej sesji, jak również Wasze prywatne fotografie z podróży, uroczystości rodzinnych itp. A może na piękną oprawę czekają Wasze zdjęcia ślubne lub chciałabyś podarować taki album bliskiej Wam osobie? Zajrzyj tutaj, aby poznać ofertę. Czekam na kontakt.

Dbajmy o piękną oprawę naszych zdjęć!

Crystal Albums

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: